Hakkımızda

           Kurumumuz 3 katlı 600 m2 üzerine inşa edilmiş  özel eğitime ihtiyaç duyan özel çocuklarımız için 2007 yılında hizmete girmiştir. Kurucumuz Psikolojik Danışman ve Rehber Öğretmen Sibel KANDAZ OLGUN ve  Kurucumuz Özel Eğitim Öğretmeni Mustafa OLGUN ‘un önderliğinde  bu hizmette kaliteyi ve kurumsallaşmayı hedef bilerek bütün  imkanları sağlamaya çalışmıştır. Bununla birlikte 300 özel öğrenciye  ihtiyaçlarına göre güncel eğitim materyalleri ve teknolojik araçlar kullanılarak rehabilitasyon hizmeti vermekte  ailelerimize de Danışmanlık hizmeti vermektedir.

          Merkezimiz 1 Müdür, 1 Psikolojik Danışman ve Rehber Öğretmen , 8 Özel Eğitim Öğretmeni, 3 Okul Öncesi Öğretmeni  ,2 Fizyoterapist, 3 Usta Öğretici ,1 Bilgi İşlem memuru, 3 Yardımcı Hizmet Personeli, 3 Hostes,3  Servis Şoförü ile kaliteli , güvenli servis ağı ile hizmet vermeye devam etmektedir.

           Kurumumuzda Zihinsel Engelliler Destek Eğitim Programı(Mental Retardasyon), Bedensel Engelliler Destek Eğitim Programı,İşitme Engelliler Destek Eğitim Programı,Özel Öğrenme Güçlüğü Destek Eğitim Programı, Yaygın Gelişimsel Bozukluk Destek Eğitim Programı( otizm) bulunmaktadır.

           Merkezimizde çalışan bütün ekip arkadaşlarımıza teşekkür eder başarılarının devamını dileriz.

           "Biz büyük bir ailedeyiz farkındalığı yaşayan ve yaşatmak isteyen…"